Përrallor, ky ishull është parajsa në tokë (FOTO LAJM)

Ky ishull që shihni në foto mund të bëhej i juaji për një javë nëse do të paguanit 154 mijë euro. Në këtë çmim në ishullin privat në Maldive përfshihet ushqimi i klasit Michelin, një fushë golfi me nëntë vrima madje edhe një nëndetëse private.

Ishulli Velaa Private është hapur këtë muaj dhe premton për të gjithë ata që kanë para momente të paharruara. Në total në ishull janë 45 vila luksoze. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2020, ora 15:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori