Do të surprizoheni, pse çiftet në Japoni flenë të ndarë (FOTO LAJM)

Për çiftet japoneze, e fjetura veçmas është paqe për ta

Shtëpitë dhe apartamentet më të vogla duket se nuk i ndalojnë shumë çifte japoneze që të flenë në shtretër të ndryshëm, madje edhe në dhoma të ndryshme.

Kjo nuk ka të bëjë me ndonjë lloj çështje intimiteti apo problemi në marrëdhënien në çift, por diçka për të cilën besojnë se është më e mira për ta.

“Bright Side” ka zbuluar se pse çiftet e martuara në Japoni zgjedhin që të flenë veçmas dhe do të habiteni.

Shtuar më 27/07/2020, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori