Për adhuruesit e "Game of Thrones" krijohen pizhame
Nëse jeni një fans i serialit të famshëm ‘Game of Thrones’ atëherë padyshim se po prisni me padurim publikimin e sezonit të tetë dhe që do të dëshironit që të mos përfundojë kurrë, shkruan Albeu.com

Ky serial ka arritur që të ndikojë aq shumë te njerëzit sa shumë gjëra të lidhen me të.

Por tani dikush vendosi që të bëjë edhe një gjë të veçantë, të krijojë pizhame me mbishkrimin ‘Game of Thrones’, shkruan Indeksonline.

Adhuruesit e këtij seriali mund t’i blejnë ato dhe të rehatohen e ta presin shikimin e sezonit të tetë që traileri tashmë është publikuar. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori