Pemët më të bukura që mund të keni parë ndonjëherë

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ekzistojnë mijëra arsye pse duhet t'i duam pemët.

Ato nxjerrin oksigjenin që ne e marrim, bëjnë hije në tokë në ditët me diell nën të cilat ne shpeshherë strehohemi, disa sjellin frutat aq të dëshiruara, disa të tjera janë shtëpia e shumë shpendëve dhe kafshëve, ndërsa disa janë shumë të bukura vetëm për tu parë.

Në galeirnë e mësipërme ju sjellim imazet e pemëve më të bukura në botë.

Ato përveçse janë të bukura, kanë ngjyra mahnitëse për syrin tonë, madje disa forma të tyre janë mbresëlënëse. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së