Pasi morën vesh se do të bëheshin prindër, çiftit i thyhet zemra nga e keqja që i priste
Pritja e ëmbël është padyshim një nga periudhat më të bukura për këdo njeri në botë dhe sidomos për nenat të cilat përjetojnë brenda tyre mrekullinë dhe rrisin me plot kujdes fëmijën e tyre.

Por për këtë nënë gjërat kanë qenë shumë të vështira pasi kur ishte 19 javëshe shtatzanë zbuloi se kishte kancer në gjoks raporton Albeu.com.

Michelle McClain, 39 vjeç iu thye zemra kur dëgjoi nga doktorët që do të ishte më mirë ta hiqte fëmijën pasi do ta dëmtonte me kimioterapinë që duhet të bënte për shkak të kancerit.

Por Michelle vendosi të mos dorëzohej.
Ajo e vazhdoi trajtimin dhe shtatzaninë në të njëjtën kohë duke bërë edhe kontrolle të njëpasnjëshme.

Vetëm pak muaj më vonë, Michelle solli në jetë Dakotën në mënyrë të parakohshme, por pas disa javësh në kujdes intensive dhe bebja dhe Michelle janë shumë mirë.

Madje Michelle është drejt shërimit dhe operacioni final pritet të bëhet shumë shpejt. Cfarë historie frymëzuese. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2019, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori