Pas kësaj fotografie, fshihet një histori frymëzuese
Një piton 2 metra e gjysmë i gjatë është zbuluar duke kaluar në mesin e një autostrade dhe për fatin e tij të mirë, nuk u shtyp asnjë nga asnjë makinë.

Burri që e ndihmoi, një kafshëdashës “i thekur”, e dalloi atë kur po kthehej nga puna me disa miq të tij dhe vendosi të shtrihej në rrugë më të në mënyrë që makinat ta vinin re.

Mendohet se bisha është një mashkull i rritur duke u bazuar në gjatësinë e tij.

Sigurisht ky veprim për sumë njerëz është konsideruar heroik, kurse për të sjellë një budallallëk. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 19:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori