Pas divorcit të dhimbshëm, gruaja bën transformimin e pabesueshëm (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një grua ka zbuluar se si divorci nga bashkëshorti ka transformuar jetën e saj.

Britt Johannesen, 56 vjeç, nga Kopenhagen, Danimarkë, pas divorcit filloi të kujdesej për trupin e saj pasi vuante nga mbipesha, përcjell albeu.com

Tashmë ajo ka një trup muskulor, të cilin e përshkruan si 'ilaçi më i mirë' për tejkalimin e divorcit të saj të dhimbshëm.

Vitin e kaluar, vetëbesimi i saj u rrit aq shumë, ajo vendosi të hynte në një konkurs kombëtar duke zënë vendin e tretë.

"Zura vendin e tretë pasi punova shumë, duke jetuar një jetë të strukturuar në lidhje me ushqimin, gjumin dhe stërvitjen", tha Britt. /albeu.com/


Shtuar më 12/03/2018, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori