Pas çunave, tani edhe femrat rrihen në rrugë (VIDEO)
Tashmë janë bërë modë rrahjet në rrugë të çunave por që këtij "zanati" i janë fut edhe femrat, nuk kishim parë dhe nuk kishim dëgjuar.

Por ja që paska ardhur edhe kjo kohë.

Në videon e mësipërme, Portali Albeu ju fton të shihni një skenë rrahjesh mes dy femrave, të regjistruar disa ditë më parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dhe ndërsa shikoni videon, e kuptoni se në rrahje edhe femrat nuk janë "më keq" se meshkujt. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2012, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori