Parukieri i preu 30 cm nga flokët e gjatë, vajzës i bie të fikët (VIDEO)
Një vajze i ka rënë të fikët gjatë një emisioni në Turqi, pasi parukieri i preu flokët mes shumë se sa ajo kishte dëshirë.

Ndonëse ishte e pavendosur nëse do të bënte këtë ndryshim drastik, parukieri mori gërshërët duke i prerë flokët e saj të gjatë.

ajzës i ra të fikët, pasi një stilist i preu 30 cm nga flokët e saj të dendur dhe të gjatë.

Programi i quajtur ‘‘Ti je parukieri im”, është një kompeticion ku profesionistët e stilimit të flokëve, konkurrojnë për çmimin e madh.

Shtuar më 12/10/2019, ora 22:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori