Parkingu i makinave i mbushur me sorra
Disa pamje të pazakonta tregojnë qindra sorra që janë mbledhur në një parking makinash nëTeksas, një skenë e ngjashme me filmat horror, shkruan Albeu.com

Vëzhgimi i rrallë ndodhi më 14 dhjetor dhe pamjet u botuan me titullin: “Ndërsa temperatura ra në shifrat e ngrirjes, dhjetëra mijëra sorra mblidheshin dhe hynin në një parking në Wal-Mart. Ato janë në të gjithë zonën”.

video, një burrë dëgjohet duke thënë se larja e makinave do të kushtojë shtrenjt tani. “Ato janë në çdo makinë”, thotë ai.
Skenat kujtonin filmin e Alfred Hithcock ‘The Birds’, i cili u realizua në vitin 1963. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2019, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori