Para se të hyjë në shtëpi, qenushi fshin këmbët (VIDEO)
Kafshët sillen si t'i mësosh, kjo është e vërtetë. Këtë qenush e kanë mësuar që nuk duhet ta bëjë pis shtëpinë në të cilën jeton, ndaj dhe tregohet i kujdesshëm. Shikoni pak se si i fshin këmbët pasi ka luajtur në oborrin e shtëpisë. E pse jo në fund të fundit? E zonja e tij ka bërë punët. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2013, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori