Para jush, qentë më të shëmtuar të botës (FOTO LAJM)

Ok ndoshta e keni ditur se ekziston një konkurs për qentë më të bukur të botës.

Ama ekziston edhe një konkurs për qenin më të shëmtuar në botë.

Edhe pse ata janë më shumë qesharakë dhe të lezetshëm se të shëmtuar, Albeu.com ju fton të shëtisni në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori