Panik në Moskë, "UFO-t" shfaqen në qiell (VIDEO)
Në pamje të parë duket si një disk flutures alienësh por nuk është ashtu. Mijëra qytetarë në Moskë janë bërë dëshmitarë të një fenomeni të rrallë e ndërsa në qiell është shfaqur një re në formë të çuditshme.

Qytetarët kanë nxjerrë menjëherë telefonat dhe kanë nisur ta filmojnë. “Çfarë është ajo? Re? Duket si UFO...”, dëgjohet të thotë një qytetar që filmon me telefon.

Sipas ekspertëve bëhet fjalë për një fenomen natyror ku retë marrin forma të pazakonta.
Shtuar më 03/08/2018, ora 21:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori