E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Pamjet "apokaliptike" të ciklonit bombë në Amerikë (FOTO LAJM)

Stuhia e fortë që ka goditur bregun lindor të SHBA-ve që nga e mërkura ka lënë disa skena të pazakonta.

Liqene, lumenj dhe pishina të shndërruara në blloqe akulli, rrugë të bllokuara, kamionë të boshatisur janë disa nga imazhet që psqyrojnë këtë dukuri meteorologjike.

Paralajmërimet e motit kanë detyruar gjithashtu mbylljen e shkollave në të gjithë rajonin. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori