Pamje tronditëse: Momenti kur shpirti del nga trupi i vajzës së aksidentuar (VIDEO)
Vajza e njohur vetëm si Manee, ka qenë duke udhëtuar me motoçikletë në Lopburi të Tajlandës, kur është përplasur me një makinë dhe ka marrë lëndime fatale.

Vetëm pak çaste pasi është shtrirë në skaj të rrugës, sipër trupit të saj është shfaqur për disa sekonda një siluetë e zezë.

Kjo hije që i ka qëndruar sipër, është përshkruar si shpirti që i ka dalë nga trupi dhe është larguar në amshim. Por, të tjerë mendojnë se është një mashtrim me efekte kompjuterike dhe ofendim për të përfshirët në këtë rast të dhimbshëm.

Shtuar më 20/08/2018, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori