Pamje tmerri, burri gati djeg veten për së gjalli duke gatuar (VIDEO)
Një burrë australian për pak sa nuk vdiq në oborrin e shtëpisë së tij kur po mundohej të shtonte zjarrin në barbekju.

Momenti i tmerrshëm kur ky person u mbështoll nga flakët u regjistrua nga një mik i tij, i cili po xhironte shokun duke gatuar.

Burri arriti të dilte nga flakët dhe hoqi menjëherë bluzën. Ai u shtruaspital me djegie të rënda dhe është drejt rekuperimit.

Ngjarja ka ndodhur në Sidnej, në fillim të muajit prill. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2018, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori