Pamje shokuese, djalit i ngec dora tek shkallët lëvizëse (VIDEO)
Pëlqej
Një djalë i vogël hipi së bashku me mamanë e tij tek shkallët lëvizëse në një qendër tregtare.

Në një moment djali ulet dhe i ngec dora tek shkallët, ai lufton për të nxjerrë dorën së bashku me nënën e tij, por pa rezultat, shkruan albeu.com.

U desh ndërhyrja e një vajze e cila shkoi të fikte shkallët lëvizëse dhe të ndihmonte djalin të nxirrte dorën. /albeu.com/


Shtuar më 13/09/2017, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori