Pamje që tregojnë qartë ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM)

Njerëzit e pasur nuk tregojnë se janë më të pasur.
Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç.

Por nuk janë vetëm fëmijët që ndryshojnë me moshën: kështu vepron edhe planeti, teknologjia, madje edhe ne.

Yjet veshin rroba më të thjeshta tani, gratë nuk shkojnë më në sallone për nxirje dhe tatuazhet janë të normale.

Në fotogalerinë e mësipërme gjeni disa prej këtyre ndryshimeve në 20 vitet e fundit./albeu.com/
Shtuar më 23/01/2020, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori