Pamje magjepse, vijat bregdetare më spektakolare në botë (FOTO LAJM)

Mauritius
“MailOnline Travel” ka publikuar disa prej fotove më spektakolare të vijave bregdetare në botë.

Aty gjenden pamje mahnitëse nga Florida në Zelandën e re dhe Ishujt Faroe.

Në të mund të gjeni brigje, plazhe, ishuj, oqeane, male, shkëmbinj dhe gadishuj, që ofrojnë pamje të jashtëzakonshme.
Shtuar më 20/09/2019, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori