Obama shëtitje me biçikletë me familjen (FOTO-LAJM)

Predidenti amerikan Barack Obamabashku me bashkëshorten Michelle dhe njërën nga vajzat e tyre Malia ndodhen me pushime në ishullin Martha’s Vineyard të Massachusetts.

Sic e shihni edhe nga fotot ata kanë vendosur të bëjnë një xhiro me biçikletë të tre së bashku. Gjatë pushimeve presidenti Obama i kushton kohë edhe lojës së tij të preferuar të golfit. /albeu.com/Shtuar më 16/08/2014, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori