Nusja "thyen" traditat, martohet me fustan të zi (FOTO LAJM)

Kur shumica e vajzave ëndërrojnë për ditën e tyre të dasmës, fantazitë e tyre zakonisht përfshijnë këtu edhe një fustan të bardhë të mrekullueshëm, përcjell albeu.com.

Çifti Arnaldo dhe Ivy habitën të gjithë të pranishimit në dasëm teksa u shfaqën dhëndri i veshur me të bardha, kurse nusja kishte vendosur të vishet me fustanin e zi. /albeu.com/

Shtuar më 12/09/2017, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori