Nusja pakistaneze me stoli të bëra nga domatet


Gazetarja pakistaneze Naila Inayat ndau një klip të shkurtër të intervistës me një nuse pakistaneze cila në vend të stolive nga ari kishte vendosur stoli të bëra me domate.

E pyetur per asyen e këtyre stolive ajo tregoi se këtë e ka bërë për shkak që çmimi i arit është mjaftë i lartë mirëpo po ashtu edhe domatet janë të shtrenjta andaj sipas saj ka përdorur domate për dasmën e saj.

Videoja e postuar në internet ka marrë menjëherë mbi 32,000 shikime dhe po ashtu është publikuar në shumë mediuma të njohura.
Shtuar më 21/11/2019, ora 14:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori