Nusja në ditën e dasmës më kamionin e plehrave (VIDEO)
Dasma cdo ditë e më shumë po kthehet në një eveniment e cila qëllim kryesor ka të bëhet sa më e veçantë dhe të ngelë në mendjën e njerzëve.

Gjëra të çmëndura, pritje spektakolare, udhëtime, aventura, nëse arrin të bësh një dasëm më këto element atëhërë, dasma ja vlen.

Hilli Fletcher nga Anglia në dasmën e asaj ka vendosur të shkojë në dasmën e saj, me kamionin e plehrave, duke suprizuar bashkëshortin e saj pasi ai punontë më kamionin me të cilin erdhi ajo.

Plani i Hilli Fletcher ka rezultuar shumë i sukseshëm pasi ajo ja ka arritur të emocionojë shumë Paul, por dhe duke e bërë shumë të famshme ndërmjet ketij veprimi, që është pasqyruuar në mediat sociale.

Nusja së bashku me miqtë e saj, e kishin bindur kryetarin e kompanisë që menaxhon me mbeturinat në Birmingham, që t’ju huazojë kamionin. Kamioni i rregulluar tashmë nga marrë një pamje mahnitëse pas rregullumit dhe dekorimit. /albeu.com/


Shtuar më 28/07/2016, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori