Nusja grushtohet me vjehrrën, cilën anë duhet të mbajë djali? (VIDEO)
Nusja dhe vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete.

Edhe nga lashtësia vjehrra dhe nusja kanë qenë dy rivale të ashpra e shpeshherë me kacafytje të mëdha.

Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën.

Por problemi është, cilën anë do të mbajë djali?

Shtuar më 19/10/2018, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori