Nuses i plasin ujërat në dasëm, tmerrohen të ftuarit (FOTO LAJM)

Një nuse ka tronditur dasmorët ditën e dasmës së saj, sepse gjatë vallëzimit me dhëndrrin asaj i plasën ujërat e lindjes.

Dannie Mountford, 19 vjeç, nga West Midlands, ishte 36 shtatzënë kur i plasën ujërat, përcjell albeu.com

Dannie dhe burri i saj Karl u erdhi e papritur lindja e vajzës së tyre ditën e dasmës, përcjell albeu.com

Dannie u dërgua me nxitim në spital dhe lindi fëmijën Jasmine në orët e para të ditës tjetër.

"Ishte një surprizë e madhe, por dita jonë e dasmës është edhe më e paharrueshme dhe gjithmonë do të jetë e veçantë.

Ndërsa isha duke kërcyer, ndjeva diçka që po dilte poshtë këmbës, dhe kur nuk u ndal, vrapova tek nëna ime që më ndihmoi në tualet.

Përderisa isha në tualet të gjithë mysafirët e dasmës po vinin për të më kontrolluar mua dhe dikush më rezervoi një taksi në spital", tha ajo.

Dannie dhe Carl vendosën të planifikojnë martesën e tyre me shpresë se ata do të martoheshin ligjërisht përpara se vajza e tyre të mbërrinte në jetë. /albeu.com/


Shtuar më 02/01/2018, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori