Nuk kishte zgjidhje tjetër, bualli i mbetur në çati zbritet me vinç
Në Udaipur të Indisë, një buall ka hipur mbi çatinë e një shtëpie por e ka pasur të pa mundur të zbresë prej aty.

Duket se shkalla ka arritur të ngjisë shkallët dhe të hipë në tarracën në katin e parë të shtëpisë por si duket nuk ka mundur të zbresë më prej aty.

Dhe pronari i banesës i cili është vënë në një situatë aspak të favorshme duke mos mundur ta zbresë më kafshën prej atje ka telefonuar punonjësit e Bashkisë duke iu kërkuar atyre ndihmë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar shumë njerëz, për të parë se si është zbritur bualli, i lidhur me litarë përmes një vinçi i cili përdoret vetëm për ndërtim. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2019, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori