Nuk kishte mustaqe, 21-vjeçari heq qimet e kokës dhe i mbjell në fytyrë (FOTO LAJM)

Një 21-vjeçar i quajtur Suresh, bëri një operacion për të rregulluar buzën e tij të çarë, dhe për të mbjelllë mustaqe, qime të cilat i mori nga koka.

Ai është nga India dhe udhëtoi për 1000 km për të kryer këtë operacion në rajonin Tamilnadu, përcjell albeu.com.

Dr Sunil tha: 'Kirurgjia është bërë nën anestezi lokale dhe u desh një orë në total për të përfunduar. Kam 16 vjet përvojë në të gjitha operacionet plastike dhe rreth 10 vjet në këtë lloj transplantimi të flokëve. Kjo mund të bëhet edhe për vetullat dhe mjekrën.

Pamjet janë marrë gjashtë ditë pas procedurës dhe tashmë mund të shihni rritjen e flokëve. /albeu.com/

Shtuar më 02/11/2017, ora 11:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori