Nuk gjeni maska në farmaci? Mësoni si ta sajoni vetëm për disa sekonda (VIDEO)
Me lajmin për përhapjen e koronavirusit farmacitë janë boshatisur nga maskat dhe solucionet për larjen e duarve.

Nëse edhe ju nuk po gjeni maskagatshme të cilat ju mbrojnë nga viruset në videon e mësipërme do të mësoni si të bëni vetë në kushte shtëpie një maskë.

Shtuar më 26/02/2020, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori