Nuk do ta besoni se sa vjeçe është kjo gjyshe
A mund ta merrni me mend se sa vjeç është kjo grua?

E sigurt që nuk keni menduar që ajo është 46 vjeç, dhe jo vetëm kaq ajo është edhe një gjyshe.

Bukuroshja në foto quhet Belinda White, dhe është nga Rotherham, South Yorkshire.

Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe gjyshe me një nip 6 javësh, ha mbi 20 fruta në ditë dhe për “The Sun” ajo tregon se mjekët i kanë thënë se ‘ka trupin e një atleteje’.

“Ndihem shumë mirë në çdo sens. Më duket sikur çdo ditë që kalon bëhem gjithnjë e më e re. Dukem si të jem 28, por në të vërtetë jam 46”./albeu.com/


Shtuar më 01/11/2016, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori