Njihuni me "hallet" e fëmijëve të pasur të Instagramit (FOTO LAJM)

Për shumicën prej nesh, një kafe e derdhur ose një gërvishtje makinës mund të na shkatërrojë të gjithë ditën.

Por për "fëmijët e pasur të instagramit" problamet janë krejt të ndryshme dhe sipas tyre shumë më të mëdha, përcjell albeu.com

Ata nuk dinë cilen makinë të marin të dalin xhiro, janë në dilemë se në cilën shkollë do të parkojnë Lamborghinin e tyre apo dikush tjetër për të kursyer ujin, ujit një bimë hashashi me shampanjë, ndërsa një tjetër pranonte se nuk ndihej rehat me avionin e saj privat, mbështjellë në një batanije Louis Vuitton.

Fëmijët e pasur kanë filluar që problemet e tyre t'i reagojnë me imtësi në instagram, duke "shqetësuar" edhe ndjekësit e tyre. /albeu.com/


Shtuar më 23/03/2018, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori