Njihuni me bariun me gjysmë milionë ndjekës në Facebook (FOTO LAJM)

Bariu rumun Ghita Danuletiu , edhe pse bën një punë që ndoshta shumë persona as që do të donin ta bënin, ka në Facebook me shume se gjysmë milionë ndjekës.

Ai është përshtatur me teknologjinë e re dhe nga malet ku kullot bagëtitë e tij bën foto të ndryshme.

Danuletiu ka gjithsej 573 900 fansaFacebook, duke kaluar në fansa në rrjete sociale edhe politikanë të vendit të tij. /albeu.com/Shtuar më 21/09/2014, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori