E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Njihuni me 5 vjeçarin “magnetik” që befasoi doktorët (VIDEO)
Ky është Ernab Delic, 5 vjeçari nga Bosnja dhe Herzegovina që mund të tërheqë metale në lëkurën e tij, si një magnet.

Prindërit e tij kanë mbetur pa fjalë pasi zbuluan vetinë e jashtëzakonshme të djalit të tyre, si një njeri magnet.

Video e pabesueshme tregon në videon e mësipërme duket qartë se si prindërit ngjisin lugë, pirunë e monedha në trupin e Ernab.

Pasi e çuan te doktorët, ata nuk kanë arritur të shpjegojnë gjendjen e të çuditshme të djalit dhe kanë mbetur të habitur se çfarë e shkaktonte një gjë të tillë.

Por, pavarësisht kësaj, sipas tyre 5 vjeçari është i shëndetshëm. /albeu.com/

Shtuar më 07/11/2016, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori