Njihuni me kamionin ushtarak që sot shërben si hotel (FOTO LAJM)

Ai ishte kamion i një brigadë zjarri dhe tani është kthyer në një hotel për dy persona ku për një natë pagesa është 60 paundë.

I vendosur në fshatin skocez Aviemore, "The Beermoth" është një mënyrë alternative për ti ofruar klientëve një kamping të zbuluar.

Kamioni hotel është e pajisur me një kuzhinë të vogël, dysheme me parketlisi, një sobë, një krevat dopio, ndërsa ai të ofron edhe pamje të mrekullueshme të bukurisë natyrore përreth.


Shtuar më 29/10/2018, ora 16:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori