Njeriu i shpellës mburret me "dashnoret" turiste (VIDEO)
Një banor i shpellës Thai, 48 vjeç, mburret me historitë e tij të suksesshme romantike, pasi tërhoqi një turiste ruse, përpara se të ndante një foto të një gruaje të zhveshur në shtratin e tij.

Jatuphum Losiri - i njohur më shumë si 'Njeriu i shpellës', u bë i njohur pasi filloi të dokumentonte stilin e jetës së tij në ishullin Koh Phangan të Tajlandës.

Në një postim në Facebook të martën, z. Losiri, 48 vjeç, detajoi momentin duke përqafuar gruan e re në shtëpinë e tij.

"Sot, ndërkohë që ngisja një motor për tu kthyer në shpellë, pashë një grua, me pamje delikate dhe e bukur. Erdhi nga ana tjetër e rrugës," shkroi ai.

Ky postim është shpërndarë 9,000 herë dhe ka mbledhur mijëra komente.

Burri ndan vazhdimisht kujtimet e tij "romantike" me gratë perëndimore.

Para se të postonte foton me turisten ruse, Losiri ngarkoi një imazh të një gruaje të zhveshur në shtratin e tij, por më pas e fshiu imazhin pas reagimeve, duke kërkuar falje.

"Unë nuk detyroj askënd të ndjekë këtë faqe. Njerëzit që kanë të njëjtën ëndërr dhe stilin e jetës si unë, do të argëtohen këtu", shkroi ai.Shtuar më 05/10/2018, ora 19:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori