Njerëzit të cilët nuk do t'i harrojnë kurrë blerjet e tyre në internet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sipas statistikave, 84% e përdoruesve të internetit bënë të paktën një blerje online vitin e kaluar.

Dhe nuk është çudi që pazaret online nuk janë vetëmpërshtatshme, por gjithashtu mund të jenë shumë fitimprurëse.

Megjithatë, ndonjëherë ju nuk merrni saktësisht atë që keni kërkuar. /albeu.com/

Shtuar më 12/02/2018, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori