Njerëzit të cilët bezdisen nga gabimet drejtshkrimore janë të veçantë
Nëse jeni person që futeni të lexoni një artikull apo ndonjë temë në ndonjë forum dhe gabimet drejtshkrimore ju vrasin sytë, atëherë me siguri se jeni paksa introvert.

Introvertet janë njerëz të cilët priren më shumë drejt brendësisë së tyre dhe që nuk iu pëlqen ti ndajnë gjërat më të tjerët apo të rrinë më grupe njerëzish.

Ata preferojnë vetminë dhe përgjithësisht janë të mbyllur në vetvete.

Një studim i vitit 2016, i publikuar në revistën Plos One, ka zbuluar se në fakt persoant që besdisen më shumë në këtë botë nga gabimet drejtshkrimore janë ata introvertë. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori