Një propozim për martesë në Eurovision (VIDEO)

Këngëtarja që përfaqësoi Maqedoninë në “Eurovision” ka marrë surprizën më të bukur të jetës së saj.

Kur u mbyll televotimi, këngëtarja së bashku me bashkëshortin dhe konkurentët e tjerë ndodheshin në “dhomën e gjelbër”.

Pikërisht aty, kur asnjeri se priste partneri i saj i propozoi për martesë duke i nxjerrë unazën përpara miliona shikuesve.

Dhe sigurisht këngëtarja e cila tashmë pret të bëhet nënë, i tha “PO”. /albeu.com/


Shtuar më 12/05/2017, ora 20:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori