Një natë brenda patates gjigande (FOTO LAJM)

Kjo ëndërr tani mund të bëhet realitet, pasi mund të kaloni një natë në hotelin ‘Big Idaho Potato’.

Patatja e madhe prej gjashtë tonësh është e ndërtuar edhe nga çeliku e betoni përbrenda.

Patatja nga brenda është tejet e bukur, ka një shtrat për të fjetur, dy karrige, një tabure dhe një tavolinë. Po ashtu, ka edh e një banjo të vogël anash, një kuzhinë dhe kondicioner. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2019, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori