Një meteor bie në Nakaragua. Ja ai moment... (VIDEO)
Një meteor ka rënë dy ditë më parë në afërsi të aeroportit në kryeqytetin e Nikaraguas, Managua ndërsa ai moment është regjistruar si video.

Rënia e meteorit është shoqëruar me një shpërthim të fuqishëm ndërsa në vendin ku ka rënë meteori është hapur një gropë 5 metra e thellë me 12 metra e gjërë.

Fatmirësisht, meteori ka rënë në një zonë të pabanuar dhe nuk ka shkaktuar dëme në njerëz.

Shihni më sipër videon. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 18:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori