Një bishë e vërtetë, ky është shot gun-i më i çuditshëm që keni parë (VIDEO)

Ajo është një armë shkatërruese e vërtetë. DP-12 është një armë e tip "shot gun", por ndryshe nga ato që kemi parë deri më tani, ka dy gryka dhe qëllon dy plumba njëri pas tjetrit.

Pasi janë qëlluar dy plumba, ashtu si edhe shot gun-i klasik, arma mbushet dhe qëllon dy të tjerë e kështu me radhe deri sa të bëhen 14 të tilla sa edhe mban në krehër.

Për më tepër, ndiqni pamjet! /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori