Nis panairi i miliarderëve, aty ku luksi tejkalon çdo imagjinatë tuajën (FOTO LAJM)

Monako është një magnet për elitën e pasanikëve, falë madhështisë dhe luksit.

Çdo fillim shtatori, Monako organizon panairin e jahteve, që bën të mblidhen super-jahtet më të mëdhenj në botë.

Panairi i Monakos mirëpret jahtet më të gjatë se 91 metra, si dhe pronarët që vijnë të shpenzojnë shumë para.

Dhe sigurisht që këto pronarë janë nga më të pasurit në botë. Ja se si e shpenzojnë ata kohën e tyre në Monako.
Shtuar më 27/09/2019, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori