Ngjyrat më të kërkuara të 2019, këto makina janë bisha prej hekuri (FOTO LAJM)

Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan Albeu.com.

Aq shumë është përhapur ky trend saqë përveç se në veshje, manikyra apo aksesorë tashmë është kthyer në një standart edhe në industrinë e makinave.

Përgjithësisht nuanca më e kërkuar mat, është e ngjyrës së zezë dhe asaj gri.

Për më tepër ju mund të ndiqni galerinë më lart. /albeu.com /
Shtuar më 25/04/2019, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori