Ngjarje shokuese, fëmija zvarritet buzë greminës ndërsa prindërit bëjnë foto

Tashmë është kthyer në një mani bërja e fotove, ku jo në pak raste ka pasur edhe viktima. I referohemi fotove të cilat realizohen teksa je në timon, por jo vetëm, ndërsa një foto që bën xhiron e botës është tejet shokuese.

Prindërit nuk shqetësohen aspak për fëminë e tyre nëse është buzë greminës, pa i realizuar një foto. Ky është një çast me të vërtetë tronditës, teksa një fëmi i vogël lihet buzë një shkëmbi të lartë dhe prindërit bëjnë fotografi.

Kjo ngjarje është shënuar në një nga majat më të larta të Norvegjisë, në të cilën shohim një fëmijë të zvarritet buzë greminës. Përballë tij qëndrojnë prindërit, teksa argëtohen duke bërë fotografi. /albeu.com/

Shtuar më 17/09/2014, ora 14:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori