Ngjarje e rëndë, nëna shtyp me makinë djalin 1-vjeçar (FOTO LAJM)

Një nënë nga Luiziana aksidentalisht ka shtypur me makinë djalin e saj njëvjeçar në atë që policia po e quan një aksident tragjik.

Sherif Lafourche Parish thotë se një thirrje në numrin 911 erdhi të mërkurën rreth orës 9:40, pasi një qytetar i shqetësuar raportoi se dëgjonte të bërtitura dhe të qara jashtë.

Hetuesit panë nënën e djalit të vogël Cait, Tralyn Crosby, 35 vjeç, duke mbështetur djalin e saj, përcjell albeu.com

Policia beson se vogëlushi Cai e ndoqi nënën e tij kur doli nga shtëpia pa dijeninë e nënës së tij.

Foshnja u dërgua në spitalin Ochsner St. Anne ku ai u shpall i vdekur.

Webre tha se asnjë padi nuk është paraqitur kundër nënës, pasi ata nuk dyshojnë për ngjarje aksidentale.

"Kjo është një tragjedi e tmerrshme për këtë familje dhe komunitet," tha Webre në një njoftim për shtyp. "Zemra ime shkon tek familja dhe unë lutem që ata të gjejnë paqe në një kohë kaq të vështirë".

Dy djemtë e tjerë dhe burri i saj ishin brenda shtëpisë në kohën e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori