Nga taksitë e deri te shishet e verës, ndriçimet në Manhattan duken të mahnitshme (VIDEO)
Në Nju Jork festat janë afruar, e bashkë me to edhe ndriçimet dhe zbukurimet e vendeve.

Këtë vit, Manhattani u zbukura me drita interesante, nga taksit që edhe e karakterizojnë këtë vend, e deri tek pijet alkoolike.

Shtuar më 20/12/2020, ora 20:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori