Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM)

Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve.

Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së ardhmes.

Në galerinë e mëposhtme do të shikoni mjete të cilat do t’iu lënë pa fjalë.
Shtuar më 11/09/2019, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori