Nga mbipeshë në divë, vajza bën ndryshimin e jetës (FOTO LAJM)

Ka shumë arsye të ndryshme pse njerëzit duan të humbin peshë.

Disa prej tyre e bëjnë këtë në lidhje me kushtet shëndetësore, dhe të tjerët e bëjnë atë për të përmirësuar marrëdhëniet e tyre.

Por sot duam t'ju tregojmë për një grua që ka gjetur burimin e frymëzimit në vajzën e saj shkruan albeu.com.

"Dua të jem në gjendje të mirë për fëmijën tim teksa rritet. U ndjeva sikur kisha nevojë të kontrolloja veten dhe ta bëja edhe për fëmijën tim "-është shprehur ajo.

"Gjeta ngushëllim në ushqim, u bëra letargjike dhe me të vërtetë e trembur".

Christine u përpoq të humbte peshë disa herë, por këto përpjekje përfunduan me asgjë.

Në fillim, ajo lexoi disa revista shëndetësore dhe filloi të ushqehej shëndetshëm.

Kur Christine filloi të shihte rezultatet, ajo u mahnit dhe nuk u ndal derisa sa humbi shumë kile.

Madje ajo mori pjesë edhe në një konkurs bikini.

Ajo shkroi: "Kam humbur peshën, pastaj kam vendosur të konkurroj për të shtyrë veten më tej. »

Sot ajo duket më e bukur se kurrë. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2019, ora 18:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori