Nga magjepse bëhet me muskuj. Shihni ndryshimin!
Nga një vajzë fotozhenike dhe magjepsëse ajo tani është transformuar në një vajzë muskuloze. Jodie Marsh, tani 32 vjeçe tregon muskujt e saj pas një regjimit të sforcuar me pasha dhe dietë.

Ajo është renditur e pesta në kampionatin “Natural Physique Association”. Jodie thotë se ndihet shumë mirë tani me trup me muskuj.

“Ndihem si mos më mirë dhe trupi im dihet shumë mirë”, shprehet 32-vjeçarja.
Jam shumë e lumtur që po kthehem në shtëpi me trofe. Nëse munda ta bëj këtë transformim në pak javë atëherë çfarë mund të arrijë pas një trajtimi shumë të gjatë?”, shton Jodie.

Ajo filloi të merrej me stërvitje dy vite më parë, duke hequr dorë nga alkooli dhe duke I future një dietë të rreptë me të bardhë veze... etj. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2011, ora 14:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori