Nga derrat, tek gjelat dhe mbathjet: Gjërat më të çuditshme që mund të shihni në avion (FOTO LAJM)

Trafiku ajror është rritur ndjeshëm vitet e fundit në nivel global, gjë e cila ka sjellë edhe rritjen e konkurrencës në treg, rrjedhimisht edhe ulje të çmimeve. Sigurisht, kjo e fundit nuk vlen për Shqipërinë, ku korrupsioni në nivele të larta bën që shqiptarët të paguajnë sa "frëngu pulën" një biletë të thjesht avioni.

Zakonisht, stjuardesat kujdesenudhëtimi të shkojë pa asnjë problem, por ka raste kur nuk ndodh kështu. Dhe kjo, jo për shkaqe teknike apo turbulencash, por për shkak të pasagjerëve të "çmendur".

Në galerinë e mësipërme mund të shihni disa nga ndodhitë më të çuditshme gjatë udhëtimeve me avion. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2019, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori