Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM)

Dhe një fund me fruda mund ta përdorni për t’i dhënë një pamje ndryshe abazhurit dhe dhomës suaj…

Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i veshim më sepse masa e tyre nuk është e duhura, kanë kaluar nga moda ose thjesht nuk na pëlqejnë më si dikur.

Xhinset e pulovrat e vjetra, këmishat ngjyra-ngjyra janë veshje shumë të volitshme për të realizuar gjëra të tjera dhe për t’u ricikluar.

Në fotogalerinë e mësipërme mund të gjeni disa ide interesante./albeu.com
Shtuar më 25/08/2020, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori